Президенту 60

Одним з перших Віктора Януковича привітав з ювілеєм патріарх Московський і всієї Русі Кирило. Ще напередодні він надіслав привітання, в якому побажав імениннику «міцності сил і благополуччя, допомоги Божої та успіхів у служінні Вітчизні».

У день свого народження глава держави прийматиме в Києві президента Євросоюзу Хермана Ван Ромпея. Можливо, ввечері він скромно відзначить дату у сімейному колі. А святкувати ювілей він буде на вихідних у Криму, на одній з державних дач (так звана «дача Горбачова» під Форосом).

Очікується прибуття важливих гостей, в тому числі найвищого рівня. Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман кілька днів тому заявила, що не треба робити день народження президента «національним святом для всієї країни». «У президента вихідний і якщо у нього будуть якісь гості, то це його особисте право. Це не буде оплачено з держбюджету. Всі приватні заходи будуть приватними», — сказала вона.

Офіційно глави іноземних держав приїдуть для того, щоб взяти участь у неформальній зустрічі лідерів країн СНД. Вже підтвердили свою присутність президент Росії Дмитро Мєдвєдєв, президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв і президент Білорусі Олександр Лукашенко. Також очікуються і представники Азербайджану. Список інших гостей, тобто — учасників саміту, поки точно не відомий. (матеріали Zaxid.net)