Позитив нової влади

Реклама: Якісне продвижение сайта допоможе здобути перші місця в рейтингах.

 

А нова влада таки має і позитив в собі. Наприклад незважаючи на ніщо і недивлячись на нікого просуває свою політику і гне свою лінію. Ось такого бракувало минулій владі. Якщо б такого напору докладали за Ющенка. думаю, було б зараз дещо інакше.

З іншого боку, весь негатив діючого режиму, мав би консолідувати всі праві патріотичні сили. Проте ми цього наразі не бачимо, значить не так все і погано в Україні. Чи не так?

Тепер чекаємо чергових зрушень на краще чи остаточного занепаду?

Дядя Вітя Янукович

Дядя Витя
Дяди лучше нет
Дядя Витя Янукович
Умный президент
Пусть везде отныне
Песенка летит
По всей Украине
Пусть она звучит

Відео з віршиком на сайті ragu.li

Режим Януковича намагається повернути Україну до зони несвободи

Партія «Наша Україна» поширила заяву з приводу свавілля міліції в Україні. «Нинішньому режиму Віктора Януковича вистачило 100 днів для повного сприйняття і початку втілення у життя не лише кремлівських підходів у сфері зовнішньої чи гуманітарної політики, а й запровадження поліцейських стандартів у здійсненні внутрішньої політики», – наголошується в заяві.

Також у заяві йдеться: «Якщо у сучасній Росії влада вже відпрацювала алгоритм приборкання незгодних з офіційним політичним курсом, і жорсткий розгін міліцією мітингу незгодних у Москві та Петербурзі на захист 31-ї статті російської Конституції (яка нібито гарантує свободу мирного зібрання) є наочним цьому підтвердженням, то режим Януковича лише вчиться реалізовувати поліцейські методи боротьби з незгодними політичними силами та громадськими організаціями.

При цьому охоронці режиму дуже швидко перейшли від словесних рекомендацій опозиціонерам проводити свої мітинги за містом до розчисток території від опозиціонерів у Львові, а невдовзі – і до цинічного публічного покриття вбивств людей у відділеннях міліції та побиття й арештів журналістів та активістів екологічних організацій у Харкові.

І аргументи для виправдання їм явно підкинули «російські брати по зброї». Володимир Путін на днях чітко роз’яснив представникам російської інтелігенції, що опозиціонери в Росії можуть мітингувати, але так, щоб їх ніхто не чув і не бачив, і щоб вони нікому не заважали.

Ці ж аргументи, але вже від українських путінців, почули політичні мітингувальники у Львові 27 травня та екологічні пікетувальники у Харкові 2 червня.

Режим Януковича активно намагається повернути Україну до зони несвободи, з якої країні вдалося вирватись наприкінці 2004 р. з приходом до влади Президента Віктора Ющенка.

Багато наших громадян чомусь забувають, що стабільність та порядок, які обіцяв Янукович, вони купили разом із утисками свобод та ущемленням прав людей – навіть права дихати свіжим повітрям у міському парку.

Єдиний спосіб повернути собі право вільно дихати у всіх розуміннях цього слова – це відкрито, публічно й принципово протистояти усім спробам накинути Україні чужі нам азійські стандарти внутрішнього життя та геополітичних перспектив розвитку країни».

 

Джерело: Zaxid.net

Про корупцію в Україні

Український президент і уряд заявляють, що хочуть проводити антикорупційні реформи. Це стало поштовхом для нового дослідження за сприяння міжнародної організації Transparency International.

Ось що розповів «Німецькій хвилі» Олексій Хмара, президент Творчого об’єднання «ТОРО» — Контактної групи в Україні Transparency International.

«Наша організація розпочала унікальне для України дослідження спільно з берлінським офісом Transparency International. Ми вирішили подивитись на корупцію комплексно, не просто чи вона існує і наскільки заважає українцям, а звідки беруться витоки і наскільки держава готова до системних антикорупційних реформ», — каже Хмара. За його словами оцінюватимуть Україну за методологією, яка розроблена Transparency International, і вже була випробувана у багатьох  країнах. Йдеться про дослідження під назвою «Національна система доброчесності».

Українські аналітики з’ясовують, наскільки кожен з 13 ключових суспільних інститутів готовий до системних антикорупційних реформ і взагалі до протидії корупції. «Зокрема парламент, ЦВК, бізнес, медіа, громадські організації, кабмін, антикорупційна агенція, публічні інституції які надають освітні чи медичні послуги» — уточнює керівник Контактної групи в Україні Трансперенсі Інтернешнл. Як він каже, результатом стане певний порядок денний першочергових змін, які може робити Україна, щоби корупції ставало менше на основі якісного аналізу проблем.

Хмара зауважує, що «Трансперенсі» уважно ставиться до своєї методології: «За єдиним стандартом його впроваджують в різних державах, наприклад, минулого року таку оцінку провела Велика Британія, зараз робить Голландія, Грузія, Казахстан, Вірменія, країни Латинської Америки». Оцінювати ж українську непідкупність довірили самим українцям: «Україна має сама себе оцінити, наскільки вона спроможна реформуватись, адже країни відрізняються й ментально, географічно» — підкреслює Олексій Хмара. Втім старший координатор дослідження Фінн Гайнріх з Берліна – весь час на зв’язку з аналітиками в Україні, контролює процес збору даних.

Дослідження триватиме до кінця року, по завершенні буде презентовано національний звіт, який стане основою для адвокаційної кампанії з проведення реформ, який здійснюватиме широка громадська коаліція у співпраці з владою.

Transparency International, як глобальна антикорупційна неурядова організація, засвідчує — корупція є серйозною проблемою для України. «Якщо взяти до увагу історію, то антикорупційне законодавство в силу різних причин відклали до 1 січня наступного року, якщо все буде добре, ми за ним будемо жити. Втім, скажу відверто, воно не працюватиме. Адже ми не знаємо докорінних причин виникнення корупції, та як це законодавство в такій розбалансованій ситуації в Україні впроваджувати» — пояснює експерт. Водночас він упевнений, що робота буде на користь, адже український уряд узяв на себе зобов’язання впроваджувати в життя результати дослідження.

 

Автор: Ольга Веснянка || Редактор: Роман Гончаренко || Джерело: Німецька хвиля