Нові лідери України

Ми розпочинаємо проект «Нові лідери України», щоб подолати суспільну апатію та депресію, дати поштовх масовому руху за суспільні перетворення, генерувати лідерів нової якості та створити дієвий привід для національного піднесення.

Проект «Нові лідери України» — це спроба:

  • Розпочати в країні масовий рух за суспільні перетворення
  • Генерації нового покоління суспільних лідерів
  • Створення приводу для національно гордості

І все це в обхід існуючої політичної системи!

Основне гасло проекту — “Є РОБОТА ДЛЯ ПАТРІОТА !”

www.novilidery.org.ua

Новий Янукович

У Середнянській селищній раді Закарпатської області зареєстрували новонародженого як Бережанський Янукович Іванович.

Ім’я хлопчику дала матір Олена Бережанська, 25 років. Вона живе у присілку Іванівка. Має ще двох малолітніх дітей. Виховує їх сама

Янукович народився 10 грудня.

«Коли Олена сказала, що хоче назвати маля Януковичем, ми розсміялися, — кажуть у сільраді. — А вона пояснює: «Янукович мені подобається, хочу, щоб мій син був такий красивий і твердохарактерний, як він». То ми так і написали, як вона хотіла — Бережанський Янукович Іванович. Хто батько малюка» — не знаємо.

У присілку Іванівка живуть переважно роми.

Джерело:

Антиукраїнська риторика є в програмах Януковича, Симоненка, Тігіпка – Ю. Михальчишин

«У цій виборчій кампанії спостерігаємо поглиблення антиукраїнської риторики в заявах та програмах кандидатів у Президенти, — зазначив в аудіопрограмі «Антиукраїнська риторика у виборчих програмах кандидатів у Президенти» кандидат політичних наук, довірена особа Олега Тягнибока Юрій Михальчишин. — Будь-які спроби переглянути статус державної української мови мають бути прирівняні до антиукраїнських проявів. Такі намагання в концептуалізованій формі є щонайменше в програмах двох кандидатів – Януковича і Симоненка. У латентній формі – у програмі Тігіпка».

«Якщо раніше ми спостерігали епатажну поведінку Наталії Вітренко, яка прямолінійно пропагувала антиукраїнські положення, то тепер маємо рейтингового в певних регіонах, молодого, частково проєвропейського, технократичного Сергія Тігіпка, — зазначив Юрій Михальчишин. — Але не всі виборці знають, що в групі його підтримки є одеський мільйонер українофоб Ігор Марков. Небезпідставно українські експерти припускають, що його напряму фінансують російські спецслужби, російські криміналітет і бізнес. Отже, у цій виборчій кампанії працюють ускладнені багаторівневі схеми фінансування та ідеологічної підтримки проросійських кандидатів».

 

Джерело: Щоденний Львів

Самий чесний кандидат

Мене звати Єгор Лупан. Я самий чесний кандидат в президенти. Я хочу бути ближчим до народу, тому купив собі Деу Ланос і створив сайт в Інтернеті. До всіх користувачів сайту у мене є одне велике прохання, не задавайте мені таких дурних питань, як: Чи вийде Україна з кризи? Чи підвищаться пенсії? Чи будуть дешевшати комунальні послуги? Я на дурні питання не відповідаю. Самий чесний кандидат в світі Єгор Лупан тепер ближче до Вас. Україна, піднімайся за Лупана!

Народився в селі Мурижівка, Хоружівської області 14 березня 1982-го року в сім’ї звичайного олігарха та домогосподарки.

Але на сьогоднішній день йому 35 років, бо молодших не беруть в президенти.

1996 – Закінчив 8 класів з відзнакою і сколіозом.

По направленню поступив до ПТУ, яке закінчив без відзнаки, цноти, здоров’я, але закінчив.

Служив у армії як і більшість свідомих громадян України, тобто не служив взагалі.

Свою професійну кар’єру починав у колгоспі «40 днів Жовтневої революції», рядовим головою колгоспу. Крав безбожно, завдяки чому згодом став  головою тамошньої комуністичної партії.

Під час путчу вчасно вийшов з партії разом з службовим автомобілем, державною дачею та партійною касою обласної організації.

Одружений вдруге на 18-ти річній моделі з Москви Єлизаветі Лупан. Таким чином, ще не будучи президентом, вже кожен вечір має Росію.

Виховує чотирьох дітей, з яких двоє законних. Син Паша звичайний мажор. Доньки мають звичайнісінькі лакшері бутіки на Вол Стріт.

З 2004 по 2006 займав посаду начальника міської податкової адміністрації, після затримання на хабарі, займав у всіх підряд. Успішно відкупився.

В декларації про доходи за 2008-й рік чесно задекларував величезний будинок загальною площею 500м квадратних, ще більшу дачу в Пуща-Водиці, декілька стареньких горбатих Фераррі Ензо.

Має частку в Бенк оф Америка, завдяки чому має усіх на увазі.

Всюди стверджує що він кум Самого Його.

Курить, п’є, гуляє. На чемпіонаті світу з покеру в минулому році програв Мурижівку. Вважає що спорт доля слабих.

Хобі – колекціонує автографи відомих людей. Вже є автограф Михайла Поплавського, групи «Алібі» і Юри Шатунова.

В президенти йде тільки за ради безмежної влади і повного держутримування.

На виборах президента в 2004-му сидів тихенько і не висовувався.

На вибори 2010 іде з девізом: Єгор Лупан. Почує кожного, пошле будь-кого.

zalupana.com